Спеціальні можливості

Новини

Вівторок, 17 березня 2020 13:33

До уваги пацієнтів! Лікарня призупиняє планові огляди!

У зв’язку з карантином, КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» інформує про новий порядок роботи. Зміни триватимуть до 3 квітня та можуть бути подовжені.

З вівторка, 17 березня, з метою запобігання поширення коронавірусу COVID-19, в обласній клінічній лікарні обмежений консультативний прийом та госпіталізація пацієнтів з плановою патологією. Обмеження триватимуть на час карантину – з 17 березня до 3 квітня та можуть бути подовжені при нестійкій епідемічній ситуації.

«Ми зупинили планову консультацію, госпіталізацію та планові діагностичні обстеження. Також забороняємо відвідувати наших хворих. Працюємо тільки для ургентних пацієнтів», – зазначає адміністрація лікарні та рекомендує всім своїм пацієнтам залишатися вдома та ставитися з розумінням до вимог персоналу дотримуватись карантинних заходів. При перших симптомах ГРВІ просять телефонувати до сімейних лікарів для узгодження з ними наступних дій.

Подаємо номери «ГАРЯЧОЇ» ТЕЛЕФОННОЇ ЛІНІЇ в Івано-Франківській області щодо коронавірусної інфекції: 0 (99) 54-48-332 та 0 (342) 56-69-28.

Відповіді нададуть лікарі-інфекціоністи.

Зауважимо, що у мешканця Чернівців, який став першим офіційно зафіксованим пацієнтм із COVID-19 в Україні, останній проведений тест на коронавірус дав негативний результат. Погодьтеся, це добра новина. Втім, коронавірус торкнувся понад 100 країн, а ВООЗ офіційно визнала хворобу глобальною пандемією. Тож варто серйозно поставитися до нової інфекції та докласти максимальних зусиль, щоби вберегти себе та своїх рідних від хвороби.

Щоб уникнути зараження лікарі радять:
Без нагальної потреби не виходити з дому;
Регулярно мити руки теплою водою з милом;
Дезинфікувати та провітрювати приміщення ;
Не торкатись очей, носа, рота;
Дотримуватися кашлевого етикету;
Уникати місць скупчення людей, тримати дистанцію 1 м один від одного.

Чи захищають медичні маски? За даними ВООЗ, використання масок має вирішальне значення для медичних працівників. А от їхня користь за межами лікувальних установ має не достатньо доказів. Експерти стверджують, що дотримання простих заходів гігієни та соціальна ізоляція є набагато ефективнішими.

Бережіть себе та рідних!
Будьте здорові!

(095) 303-42-42

Моб. номер Vodafone

(097) 303-42-42

Моб. номер Kyivstar

103

безкоштовно зі стаціонарних та мобільних

Івано-Франківськ, вул. Федьковича, 91

Адреса лікарні

logo

КОНТАКТИ

(095) 303-42-42

Моб. номер Vodafone

(097) 303-42-42

Моб. номер Kyivstar

103

безкоштовно зі стаціонарних та мобільних

Івано-Франківськ,
вул. Федьковича, 91

Адреса лікарні

© 2023 КНП ОКЛ

МЕНЮ