Спеціальні можливості

Новини

Середа, 15 квітня 2020 12:08

ОКЛ отримала від меценатів аналізатор "Combiline"

Днями клініко-діагностична лабораторія обласної клінічної лікарні №1 почала проводити дослідження газів крові на аналізаторі Combiline. Обладнання вартістю 310 тис. грн. придбали завдяки меценатам, які допомагають у боротьбі з коронавірусом.

«Дослідження газів крові дозволяє оцінити статус оксигенації пацієнта, адекватно підібрати параметри штучної вентиляції легень та кисневої терапії, корегувати гострі метаболічні розлади», – зазначають фахівці лабораторії. Особливо актуальними і затребуваними дослідження газів крові і кислотно-лужної рівноваги є для тих пацієнтів, які знаходяться на штучній вентиляції легень, в тому числі з COVID-19 .

Керівництво лікарні дякує за допомогу у придбанні аналізатора будівельній компанії «Ярковиця» та її керівнику Володимиру Балагурі. «На жаль, щодня зростає кількість людей та медичних працівників, у яких виявляють вірус. Кожен день в умовах пандемії несе нові загрози та виклики, – говорить генеральний директор лікарні Остап Грищук. – Тому маємо вчитися взаємодії, щоби зуміти допомогти один одному, зробити все можливе задля попередження стрімкого поширення вірусу. Ця допомога від меценатів є для нас дуже суттєвою».

За словами Остапа Грищука, вже з початку цього тижня спеціалісти клініко-діагностичної лабораторії обласної лікарні проводять обстеження пацієнтів на COVID-19 методом ПЛР, допомагаючи тим самим Обласному лабораторному Центру. «Ми запропонували послуги нашої лабораторії Центру, адже в цей непростий час пандемії маємо об’єднувати зусилля в напрямку подолання вірусу. Тішить, що маємо добру кооперацію та порозуміння на рівні керівництва медичних закладів та сподіваємось на подальшу добру співпрацю», – зазначив гендиректор лікарні.

Бережіть себе та близьких! Дотримуйтеся карантинного режиму та заходів безпеки. У разі появи симптомів хвороби не зволікайте, звертайтеся до свого сімейного лікаря . Дзвоніть також на гарячу лінію по області ( 099- 544- 83-32). Якщо критично важко – на «швидку» – 103.

Всім здоров’я! Переможемо пандемію разом!

(095) 303-42-42

Моб. номер Vodafone

(097) 303-42-42

Моб. номер Kyivstar

103

безкоштовно зі стаціонарних та мобільних

Івано-Франківськ, вул. Федьковича, 91

Адреса лікарні

КОНТАКТИ

(095) 303-42-42

Моб. номер Vodafone

(097) 303-42-42

Моб. номер Kyivstar

103

безкоштовно зі стаціонарних та мобільних

Івано-Франківськ,
вул. Федьковича, 91

Адреса лікарні

© 2023 КНП ОКЛ

МЕНЮ