Спеціальні можливості

Новини

Понеділок, 29 червня 2020 19:21

Наталія Глушко: «Мої досягнення - це праця всього колективу»

У неділю, 28 червня, з нагоди Дня Конституції Указом Президента відзначили завідувачку відділення гематології обласної клінічної лікарні, доцентку Івано-Франківського національного медичного університету Наталію Глушко. Керівництво та колектив лікарні вітають свою колегу з присвоєним званням Заслуженого лікаря України, дякують за приклад професійності та служіння людям!

Цьогоріч виповнюється 10 років, як Наталія Глушко очолює одне з найбільших і найпрогресивніших відділень гематології в Україні. Днями Указом Президента України їй присвоєно звання Заслуженого лікаря за багаторічну віддану працю у сфері медицини. Маємо чимало відгуків її колег на підтвердження лідерських позицій роботи відділення, але ось що каже сама пані Наталя: «Всі мої відзнаки – це насамперед нагороди вчителям і колективу. Як лікаря та науковця мене сформував Івано-Франківський медичний університет. Саме звідти любов до науки і лікарської справи. Пам'ятаю, як мій дорогий науковий керівник професор Петро Бигар сварив мене за помилки і казав: «Дитино, медицина – це мистецтво і важка праця, а не розваги».

За словами Наталії Глушко, її професійну долю змінив академік Євген Нейко, який 20 років тому скерував викладати курс гематології. «Саме завдяки цьому вченому, а тоді ще й ректорові університету я закохалась в цю науку, – пригадує лікарка . – А ще серед моїх вчителів також лікарі терапевтичного і кардіологічного відділень Центральної міської лікарні, інфарктного відділення обласного кардіодиспансеру, де я працювала санітаркою і медсестрою. Досі рідним та дорогим для мене є колектив гематологічного відділення».

Лікарка акцентує, що її здобутки – це праця всього колективу. «Всі мої досягнення – це злагоджена робота колективу санітарок, медичних сестер, усіх лікарів. Так було і до мене, коли очолювала відділення чудова лікарка Галина Іванівна Михайлова», – говорить Наталія Глушко. – Відколи я обіймаю посаду завідуючої, ось уже 10 років, ми розвиваємося разом з колективом швидкими темпами. І дійсно маємо чим пишатися: до нас приїздять лікуватися з усієї України, ми впроваджуємо новітні технології, завдяки чому вдається покращувати якість життя пацієнтів і подовжувати його, навіть виліковуємо важкі захворювання». Завідувачка відділення гематології наголошує, що все це завдяки роботі великого колективу відділення та лікарні в цілому. Вона дякує всім: «Вклоняюсь моєму рідному університетові, кафедрі внутрішньої медицини #2 та чудовому гематологічному відділенню. Ви – заслужені перед людьми».

Щиро бажаємо нашій Наталії Глушко однодумців на професійному шляху! Міцного здоров’я та здійснення всіх мрій!

(095) 303-42-42

Моб. номер Vodafone

(097) 303-42-42

Моб. номер Kyivstar

103

безкоштовно зі стаціонарних та мобільних

Івано-Франківськ, вул. Федьковича, 91

Адреса лікарні

logo

КОНТАКТИ

(095) 303-42-42

Моб. номер Vodafone

(097) 303-42-42

Моб. номер Kyivstar

103

безкоштовно зі стаціонарних та мобільних

Івано-Франківськ,
вул. Федьковича, 91

Адреса лікарні

© 2023 КНП ОКЛ

МЕНЮ