Спеціальні можливості

Новини

Понеділок, 29 березня 2021 12:51

Інновації рятують онкопацієнтів

Нещодавно міжнародний онкологічний журнал «Oral Oncology» опублікував результати п’ятирічного наукового дослідження, в якому взяли участь лікарі обласної клінічної лікарні.

Масштабна робота на базі Івано-Франківської обласної клінічної лікарні тривала п'ять років і була проведена у співпраці отоларингологів Наталії Комашко, В’ячеслава Ванченка, Ярослави Геник і медсестри Галини Круцик.

Група прикарпатських медиків стала частиною великої команди лікарів та науковців з понад 20 країн Європи та США. 

«Ми застосовували певні лікарські засоби для пацієнтів, хворих на метастатичний рак голови та шиї, досягли успіхів у лікуванні й наші результати увійдуть до міжнародних протоколів для лікування онкохворих з цією патологією, – розповідає учасниця проєкту Наталія Комашко. – Ми дійшли висновку, що це не безнадійна хвороба, тож надалі маємо бути уважними до діагностики раку й рухатися в напрямку покращення якості життя пацієнтів та його продовження». 

Упродовж п’яти років дванадцятеро прикарпатців мали змогу отримувати в рамках міжнародної програми інфузії, капсули та комплексне лікування. Як зазначають у команді робочої франківської групи, сьогодні є добрі результати й позитивна динаміка в напрямку оздоровлення цих пацієнтів, зокрема, в одного з них уже відсутня пухлина, чоловік повернувся до звичного повсякденного життя. 

«Хоча в Україні більшість онкопацієнтів з пухлинами голови та шиї все ще не мають шансу на тривале життя, втім, це дослідження та його результати дають таку надію», – зазначає Наталія Комашко.

Учасники міжнародного дослідження сподіваються, що невдовзі більше пацієнтів з пухлинами голови і шиї зможуть проходити якісне інноваційне лікування та отримають шанс на життя. 

Вітаємо наших лікарів з публікацією у престижному науковому журналі, визнанням їхньої праці у колі міжнародної спільноти фахівців, пишаємося їхніми досягненнями та бажаємо подальших успіхів!

Зауважимо, що на базі лікарні міжнародні дослідження проводять також на базі відділень анестезіології та інтенсивної терапії, судинної неврології та інших.

 

6DFC5D9D0EDB 1

(095) 303-42-42

Моб. номер Vodafone

(097) 303-42-42

Моб. номер Kyivstar

103

безкоштовно зі стаціонарних та мобільних

Івано-Франківськ, вул. Федьковича, 91

Адреса лікарні

logo

КОНТАКТИ

(095) 303-42-42

Моб. номер Vodafone

(097) 303-42-42

Моб. номер Kyivstar

103

безкоштовно зі стаціонарних та мобільних

Івано-Франківськ,
вул. Федьковича, 91

Адреса лікарні

© 2023 КНП ОКЛ

МЕНЮ